Скадовчани серед призерів Чемпіонату з важкої атлетики

З 7 по 11 серпня 2018 року в м. Коломия, Івано-Франківської області відбувся Чемпіонат України з важкої атлетики серед молоді до 23 років. У змаганнях брали участь більш ніж 210 спортсменів.

В змаганнях приймали участь учні Скадовської філії ХВУФК та студенти Херсонського вищого училища фізичної культури.

Учениця 10 класу Скадовської філії ХВУФК Іванова Вікторія в ваговій категорії 90 кг. з результатом 151кг. стала бронзовою призеркою.

Домбровський Максим учень 11 класу в ваговій категорії 77 кг. виконав норматив Майстра спорту України з результатом 286кг., що на одинадцять кілограм більш нормативу Майстра спорту.

Студенти першого курсу Херсонського вищого училища фізичної культури Лосякова Наташа вагова категорія 58кг посіла сьоме місце. Білоконенко Іван вагова категорія до 69кг. посів 9 місце.

Випускники Херсонського вищого училища фізичної культури 2018 року, скадовчани Рященко Микола вагова категорія 77кг. - шосте місце, Хандусь Олексій вагова категорія 85кг.- п'яте місце.