Екзотичні новосели їхали на Херсонщину через півсвіту

З приватного розплідника, що аж у Лівані, до сафарі-парку на курорті Арабатська стрілка в Генічеському районі Херсонщини привезли бородатих мартишок- півторарічних самця й самицю. Мавпочкам, які зазвичай мешкають у горах Африки (Камеруну, Руанди та Уганди), тут одразу надали окремий вольєр (на знімку).

Причому новосели не бояться людей і охоче йдуть з ними на контакт. Їжею вони також не перебирають - охоче ласують вареною куркою та овочами й фруктами.

Хоча й самі «винайшли» досить специфічне доповнення до дієти: спеціально очікують, доки на харчі злетяться мухи, а потім поповнюють звичний раціон ще одним джерелом білка.

Директор сафарі-парку Олексій Гетта розповідає: зараз тут створили вже цілу колекцію мавп - одну з найбільших на півдні України.

За екзотичними тваринками охоче спостерігають відвідувачі. До того ж нюанси такого спілкування часом навіть шокують. Скажімо, двоє великих павіанів обожнюють гостей жіночої статі і поводяться з ними, як істинні донжуани. Тому до їхніх вольєрів улітку - справжнє паломництво жінок.

Сергій ЯНОВСЬКИЙ
Голос України

Фото Олексія ГЕТТИ

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів