У Херсонській бібліотеці створено творчий простір

У Херсонській бібліотеці створено творчий простір
За сприяння програми «Вікно в Америку» Посольства США в Україні у відділі обслуговування користувачів (IV поверх книгозбірні) продовжує діяти творчий простір Maker Space.

Це особливе місце створено з метою залучення мешканців нашого регіону та його гостей до науково-технічної творчості.

У відвідувачів Maker Space є унікальна можливість реалізувати свої креативні задуми та познайомитися з сучасними девайсами: інфрачервоним медичним термометром TM-65Е, Lego Mindstorms EV3, електричною швейною машинкою Janome Decor, 3D-ручкою, барометром-анероїдом мембранним метеорологічним, мультиметром Mastech MS8238, плотером Silhouette Cameo 3.

Проявили креативність та реалізували свої творчі здібності учні Скадовської спеціалізованої загальноосвітньої школи I-III ст. «Академія творчості».

Діти малювали 3D-ручками іграшки у вигляді квіточок і своїх ініціалів, вивчали можливості такого пристрою, як плоттер Silhouette Cameo 3.

За допомогою цього девайсу учні з високою точністю вирізали фігурки тварин. Також юні гості творчого майданчику були в захваті від конструктора Lego Mindstorms EV3.

Із зібраною моделлю «Скорпіон» діти не тільки гралися, а й управляли нею, використовуючи iPad.

Під час майстер-класу відвідувачі отримали задоволення та багато позитивних вражень.

Сподіваємось, що й для вас та ваших дітей знайомство з творчим майданчиком стане цікавим та корисним. Тому Гончарівка запрошує всіх відвідати Maker Space!

За матеріалами lib.kherson.ua

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів