Місто на Херсонщині повністю відмовляється від централізованого теплопостачання

Місто на Херсонщині повністю відмовляється від централізованого теплопостачання
Для заощадження витрат твердого палива та природного газу, економії фінансових ресурсів на ремонт та реконструкцію теплових мереж,для забезпечення необхідного температурного режиму в багатоквартирних будинках тут пішли на кардинальні кроки.

Однак, щоб не постраждали малозабезпечені незахищені верстви населення при відключенні будинків від системи централізованого опалення, міська влада обіцяє надати допомогу окремим верствам містян для облаштування індивідуального опалення квартир.

Йдеться про тих, хто не має фінансової можливості перейти на індивідуальне опалення.

Аби зробити процес планомірним, відповідно до схеми теплопостачання в місті передбачається затвердження відповідної програми, на реалізацію якої планується виділити з міського бюджету 310 тисяч гривень.

Щоправда, таку можливість матиме вкрай обмежена кількість власників квартир (7–14 на рік), і процес розтягнеться у часі на кілька років. Повний перехід на автономку викликаний тим, що 98% городян упродовж останніх років уже обрали такий вид опалення своїх помешкань, мотивують у міській раді.

Ксенія АЛІСОВА
Новий день

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів