Профорієнтацію херсонців починають з дитинства

Профорієнтацію херсонців починають з дитинства
У минулу суботу, 11 серпня у Херсоні відбувся національний профорієнтаційний проект «Місто професій». У проекті взяли участь діти віком від 3 до 18 років.

Головна мета проекту – продемонструвати дітям можливості дорослого світу. Щоб кожен мав змогу обрати в майбутньому не просто професію, а улюблену справу.

У заході взяли участь і фахівці Херсонської обласної служби зайнятості. Біля сектору, де відбувалися професійні консультації, діти проходили тестування, малювали своє професійне майбутнє. Батьки отримали фахові поради щодо підтримки дитини у виборі професії.

У рамках роботи Проекту відбувся «Фестиваль професій для ветеранів АТО». Фахівці Херсонської служби зайнятості надавали консультації щодо наявних вакансій на підприємства, інформацію щодо послуг служби зайнятості тощо.

Заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості Людмила Барабаш під час інтерв'ю журналістам прокоментувала ситуацію на ринку праці, розповіла про актуальні вакансії на сьогодні та поділилася про інновації в роботі, зокрема, використання рекрутингу.

«Це актуальний та дієвий захід, - підкреслила Людмила Барабаш, - адже є можливість «живого» спілкування роботодавців та шукачів роботи, де вирішуються питання пошуку роботи».

За матеріалами Херсонського обласного центру зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів