У Генічеському районі готують школи до навчального року

У Генічеському районі готують школи до навчального року
У школах Генічеського району продовжують встановлювати чергову партію метало-пластикових вікон: тепер тепло і без протягів буде в спортивній залі Плавської загальноосвітньої школи.

Всі роботи по заміні старих вікон на нові енергозберігаючі в спортивній залі та заміни частини вікон для початкових класів проводяться за підтримки Генічеської районної ради.

До покращення матеріально-технічної бази навчального закладу долучилася і Плавська сільська рада. За рахунок сільського бюджету вже замінено лінолеум на підлозі шкільної актової зали та буде облаштовано метало-пластиковими дверима вхідну частину.

З ходом виконання робіт в сільській школі ознайомилися голова районної ради Андрій Євстратов, депутат районної ради Олександр Зюмкін і голова Плавської сільської ради Ганна Матківська.

"Як тільки закінчується навчальний рік, ми вже плануємо, як підготуватися до наступного, - коментує голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов. - Вже починаючи з травня ми думаємо, які роботи необхідно зробити і як розподілити виділені кошти найбільш ефективно, щоб все було якісно і в строк.

Торік, наприклад, ми були раді, що спільно з Новогригорівською сільською радою вдалося замінити старі вікна на пластикові та зробити паркет в спортивній залі Новогригорівської загальноосвітньої школи, а ще раніше провели ту саму роботу в НВК Генічеська школа № 3 та Партизанській ЗОШ.

Діти та вчителі вже відчули, наскільки стало тепліше та затишніше в шкільних приміщеннях. Поступово будемо продовжувати цю роботу і далі", - запевнив Андрій ЕВСТРАТОВ.

Генічеська районна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів