Діти – в центрі уваги на Херсонщині

Діти – в центрі уваги на Херсонщині
Зеленопідська об'єднана громада з самого початку свого утворення в пріоритети розвитку поставила діяльність своїх закладів освіти.

Після тривалого періоду бюджетного дефіциту, який негативно позначився на матеріально-технічному забезпеченні закладів, насамперед у малих селах, сьогодні збережену громадою мережу вдається відроджувати та комплексно розвивати.

Тривають ремонти, оздоблення та оснащення дошкільних та шкільних закладів сучасними меблями, комп'ютерною технікою. Дійшла черга й до обновок харчоблоків. У громаді намагаються не обділяти увагою жоден заклад, адже скрізь – діти.

Милують око після ремонту в Червоноперекопському дошкільному навчальному закладі (на фото) затишні групові кімнати, спальні, харчоблок, туалетні кімнати, ігрові майданчики.

Новенькі яскраві та зручні меблі – ліжка, столики, стільці, шафки в групах. А ще нові обробні столи в харчоблоці, холодильники, плити. Окрім того, нові матраци, подушки, ковдри, покривальця та рушнички. За турботу та постійну увагу до дітей батьки, педагоги та вихователі вдячні, зокрема, сільському голові Галині Лобунько.

Адже піклування про школярів та дошкільнят, їх комфорт та затишок є запорукою благополуччя громади та її жителів.

Ксенія АЛІСОВА
"Новий День"

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів