Як до херсонської бібліотеки завітав Міністр

Херсонська книгозбірня приймала делегацію гостей на чолі з міністром з питань тимчасово окупованих територій та внутрішньо переміщених осібВадимом Олеговичем Чернишом, який відвідав Херсонщину з робочим візитом.


В.о. генерального директора бібліотеки Надія Іванівна Коротун провела для гостей екскурсію установою, під час якої познайомила роботою бібліотеки.

Гості відвідали Центр обслуговування людей з особливими потребами, інформаційний центр «Вікно в Америку» ім. Дж. П. Джонса, Центр екологічної інформації, відділ рідкісних і цінних видань, тощо. Бібліотекарі відповідали на питання членів делегації, зокрема В.О.Черниша, які стосувались надання послуг внутрішньо переміщеним особам та людям поважного віку, можливості надання користувачам дистанційного доступу до видань з бібліотечного фонду, співпраці бібліотеки з Пенсійним фондом області та ін. Міністру розповіли про інформаційно-освітній проект «Шлях до успіху», який книгозбірня реалізує спільно з Херсонським міським центром зайнятості; про новий проект «Територія єдності», направлений на інформаційне забезпечення мешканців прикордонних районів Херсонщини та окупованої території достовірною та актуальною інформацією; про роботу книгозбірні щодо створення повнотекстової електронної бібліотеки, тощо.

Під час екскурсії міністр поспілкувався з дітьми, які на той момент розписували фарбами свої роботи на майданчику «Казковий диванчик», і навіть сам долучився до творчого процесу, намалювавши серце за допомогою 3D-ручки на нашому креативному майданчику «Maker Space» у відділі обслуговування.

Херсонська обласна універсальна наукова бібліотека імені Олеся Гончара

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів