Херсонцям повідомили гарну новину: призупинено нарахування боргів за газ

Херсонцям повідомили гарну новину: призупинено нарахування боргів за газ
Сьогодні, 9 серпня, під час прес-конференції у Херсоні народний депутат Юрій Одарченко та голова облради Владисав Мангер повідомили гарну новину: ПАТ «Херсонгаз» зупиняє нарахування боргів за користування природним газом. Тепер врегулювання цього питання повинно відбутись на рівні Кабінету Міністрів.

Нагадаємо, що Юрій Одарченко як народний депутат та Владислав Мангер як голова обласної ради направили до прем'єр-міністра України звернення з вимогою негайного вирішення проблеми, яка виникла в Херсоні.

В жодній європейській країні влада не перекладає відповідальність за свої помилки на плечі простих громадян. Тому в цьому випадку Кабінет Міністрів повинен взяти провину на себе та виправити свої помилки. Чому через прорахунки уряду 43 тисячі домогосподарств Херсона повинні через це страждати?

ВО «Батьківщина» триматиме це питання на особистому контролі. Звертаємось до всіх херсонців: якщо ви знову отримаєте «лист щастя» про борг за газ, звертайтесь до «Батьківщини»! Ми будемо відстоювати законні права кожного громадянина!

Катерина ВАЛЕНТИНОВА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів