Про нові проекти розвитку Скадовська

Скадовське комунальне підприємство "Водне господарство" працює над новими замовленнями міської ради.

Так, на експертизі нині перебуває потужний проект з водозабезпечення мікрорайону новобудов "Біла акація". Нова мережа водогону з'єднає свердловини №4 і 5, що на території санітарної зони "Водного господарства" та попрямує до центру мікрорайону, до вулиці Шмідта.

У перспективі планується об'єднати діючу свердловину та нову мережу для повноцінного забезпечення жителів питною водою. Нині ведуться підготовчі роботи з реалізації даного проекту, що коштує близько мільйону гривень.

Вже перевірено стан 4-ї свердловини, яка донині була резервною, вода відповідає стандартам. До неї буде прокладено новий кабель електроживлення, придбано новий глибинний насос енергозберігаючий від ведучих виробників Німеччини.

Готуються складові для нового водогону, активно працює цех залізобетонних конструкцій, кільця для колодязів та кришки для них, труби для футлярів водогону, що проходитиме під дорожнім полотном.

Поряд сформовано люки, конструкції буде використано для нового проекту міської ради з прокладання ливневої каналізації по вул. Морській.

У іншому цеху завершуються роботи з виготовлення нового павільйону зупинки громадського транспорту. Обнову буде встановлено при в'їзді у місто, що навпроти харчосмакової фабрики і на черзі ще одна зупинка для містян.

За матеріалами Скадовської міської ради

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів