Соціальна політика у Генічеському районі Херсонщини

Вчора, 7 серпня, голова Генічеської районної ради Андрій Євстратов відвідав Управління соціального захисту населення та відділення Генічеського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг).

В поточному році рішенням сесії районної ради №478 від 04 травня 2018 року районному Управлінню соціального захисту населення були виділені кошти на придбання комп'ютерного обладнання та інвентарю.

Тому, в супроводі начальника управління Людмили Бубнової та директора територіального центру Світлани Кучеренко, голова райрад Андрій Євстратов оглянув робочі приміщення, ознайомився з умовами праці та поспілкувався з працівниками УПСЗН та стаціонарного відділення територіального центру соціального обслуговування.

Вже другий рік у терцентрі соціального обслуговування працює безкоштовний «Університет третього віку», в якому 24 пенсіонера та люди з обмеженими фізичними можливостями мають змогу навчатися на факультетах "Розвитку творчості", "Комп'ютерної грамотності", "Здорового способу життя" та "Психології".

Для успішного функціонування соціальних програм Генічеська районна рада на початку цього року придбала нові, сучасні ноутбуки та стаціонарні комп'ютери.

Наприкінці свого візиту, голова Генічеської районної ради від імені всього депутатського корпусу райради пообіцяв і надалі допомагати та сприяти роботі Управління та центру.

Генічеська районна рада

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів