В'ячеслав Яременко: Перша черга мостопереходу в Херсоні не буде здана в експлуатацію у цьому році

У черовому засіданні робочої групи, створеної при Херсонській обласній раді для контролю питань будівництва шляхопроводу по проспекту Адмірала Сенявіна– вул. Залаегерсег у м. Херсоні, взяв участь депутат міської ради В'ячеслав Яременко

На засіданні робочої групи, присутні дійшли висновку, що виконанні роботи не відповідають об'єму виділених коштів.

«УКС (Департамент будівництва та розвитку інфраструктури облдержадміністрації -ред.) має провести звірку і надати графік освоєння коштів з переліком виконаних робіт та графік запланованих робіт до кінця 2018 року.

Без контролю та координування робіт владою перша черга мостопереходу не буде здана в експлуатацію у цьому році, як це було заплановано на початку», – наголосив В'ячеслав Яременко.

Таким чином, з відповідним проханням було вирішено звернутися до Херсонської обласної державної адміністрації. Члени робочої групи сподіваються привернути керівництво обласної влади до проблеми з мостопереходом.

Також по завершенні сьогоднішнього засідання будуть підготовлені інформаційні листи голові Херсонської облради Владиславу Мангеру та голові Херсонської міськради Володимиру Миколаєнку щодо ходу засідань робочої групи.

Наступне засідання попередньо заплановано на 17-те серпня. Робоча група має зібратися безпосередньо на місті будівництва мостопереходу.

За матеріалами Херсонської обласної ради

P.S. Нагадаємо, будівництво мостопереходу ХБК - Таврійський в обласному центрі фінансується із трьох джерел: бюджету міста Херсона (найбільше коштів), державного бюджету (за рахунок коштів ДФРР) та обласного бюджету (у цьому році виділено 2,5 млн. грн). Загальна сума виділених коштів у 2018 році – 141,2 млн. грн.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів