Юрій Рожков: Херсонський аеропорт потрібно розвивати

На цьому депутат Херсонської обласної ради Юрій Рожков наголосив в інтерв'ю виданню "Український південь":

«Ми рухаємось у європейському напрямку. Йдуть перемовини з крупною авіакомпанією-лоукостером «Ryanair», яка надає можливість за невеликі кошти (25-30 євро) здійснювати перельоти до великих європейських летовищ. Компанія зможе працювати з нашим аеропортом, якщо зліт та посадка будуть для їхніх повітряних суден безкоштовними.

Тобто депутати думають над тим, чи має сенс дотувати ці перевезення. Натомість ми отримаємо більший потік туристів, які залишатимуть кошти в області. Це один напрямок.

З іншого боку для прийому-відправлення літаків з Європи потрібно відповідати стандартам. Для ремонту злітно-посадкової смуги та закупівлю обладнання потрібно не менше мільярда гривень.

Такими темпами, як сьогодні, ми можемо йти до цього роками, інвестори ж можуть запропонувати свої проекти і вкласти кошти в розвиток.

Ще раз підкреслюю – інвестори не купують аеропорт! Ми будемо вести переговори і оберемо кращі проекти. Аеропорт – повітряна брама Херсонщини і потрібно його розвивати», – прокоментував Юрій РОЖКОВ.

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів