У Херсонському театрі покращили умови для його працівників

Поки творча частина Херсонського академічного музично-драматичного театру ім. Миколи Куліша пішла у відпустку, щоб набратись творчої наснаги– у театрі розпочались ремонтні роботи.

«Десятилітня мрія збулась. Нарешті ми розпочали ремонт туалетних кімнат. Наразі, ми «урочисто» відкрили службові туалети та душові, які, до речі, зроблені за євростандартом.

Завдяки підтримці члена благодійної ради Валерія Боржкова ми змогли втілити давню мрію і покращити умови нашим працівникам. Але на цьому ми не зупиняємось і розпочинаємо ремонт туалетних кімнат парадної частини театру за власний кошт.

Однак, ремонт – задоволення недешеве, тож будемо вдячні за підтримку меценатів та спонсорів» - розповів директор Херсонського театру Олександр Книга.

Зауважимо, що хоч відкриття сезону ще не відбулось, але творча частина вже вийшла з відпустки і розпочала свою роботу.

Так, творчі працівники активно працюють над новими прем'єрами, готуються до гастролей, а також 8-го серпня відкриють сцену театру-кафе цікавою любовною історією «Місто щасливих людей».

Еліза СОЛОДКА

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів