Скадовський Жіночий клуб запрошує до спілкування та обміну досвідом

Скадовський Жіночий клуб запрошує до спілкування та обміну досвідом
Днями відбулася чергова зустріч учасниць Жіночого клубу, що працює на Скадовщині в рамках проекту «Улюблене хобі – успішний бізнес» (за ініціативи Херсонського обласного центру зайнятості та Скадовської районної філії ХОЦЗ).

Цього разу зустріч була присвячена темі «Спілкування і його особливості». Гостем Клубу була Міла Кутіщева – успішна майстриня, яка розповіла свою історію щодо появи в її житті авторської ляльки та поділилася секретами творчості.

У ході зустрічі всі учасниці також радо демонстрували свої творчі доробки, вишивки, картини, власноруч пошите та оздоблене вбрання, частували домашньою випічкою.

Досвідчений фахівець обласного центру зайнятості Андрій Кличановський провів тестування серед жінок-учасниць, за допомогою чого вони дізналися про свої деякі риси характеру та модель поведінки.

Цікавим завершенням стала психологічна гра, яка допомогла жінкам на практиці освоїти мистецтво спілкування, відпрацювати навички поведінки в дискусії, вміння вести діалог, бути переконливою, відкрити свої слабки та сильні особисті якості спілкування, приховані в повсякденних клопотах.

Як завжди, спілкування у Клубі відбувалося в невимушеній, теплій та позитивній атмосфері.

Отже, якщо Ви творча жінка, яка прагне розвиватися, вдосконалюватися та стати успішною, запрошуємо Вас до Жіночого клубу (Скадовська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості).

Адже це платформа для спілкування, обміну досвідом та знаннями між талановитими жінками району. Усі зустрічі спрямовані на відкриття в кожній учасниці творчої особистості, допомагають знайти або розвинути власне хобі та просто гарно провести час у теплій атмосфері позитивного спілкування.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2020 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів