З початку року до участі у проекті «Шерифи» долучили 140 безробітних осіб на Херсонщині

Важливим напрямком роботи Херсонської обласної служби зайнятості є організація громадських робіт.

Ці роботи є суспільно-корисними, адже організовуються для своєрідної мотивації до праці й матеріальної підтримки безробітних, та є своєрідною сходинкою до постійного працевлаштування.

В області організовані громадські роботи за багатьма видами робіт, у переліку яких є інформування населення про недопущення порушень громадського порядку та проведення інформаційної роботи з населенням, так званий проект «Шерифи». Реалізація даного проекту в області призведе до відповідальності та активної позиції населення в підтримці громадського порядку, сприятиме постійній зайнятості безробітних громадян.

Всього до цих видів робіт з початку 2018 року в області залучено 140 безробітних осіб, з яких 34 – учасники АТО.

Прикладом злагодженої роботи у цьому напрямку є робота Голопристанського міськрайонного центру зайнятості, де з початку поточного року до роботи у проекті «Шерифи» залучені 25 безробітних осіб, Чаплинська районна філія Херсонського обласного центру зайнятості за цей період залучила 20 безробітних осіб, з них 2 учасника АТО.

Колишні учасники бойових дій, Федір Дорошенко та Павло Полуботько працюють інструкторами з питань недопущення порушень громадського порядку в с.Скадовка, що у Чаплинській громаді.

Під контролем інструкторів знаходяться громадські місця та паркова зона села, вони системно проводять інформаційно-роз'яснювальну роботу з мешканцями, у дитячих закладах тощо.

Наявність у громадах інструкторів з числа місцевих жителів суттєво поліпшує громадський порядок, сприяє знаходженню шляхів мирного врегулювання конфліктних ситуацій та формуванню спільної відповідальності за безпеку та спокій у суспільстві.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів