Олена Урсуленко: Діти - посланці Миру!

Вчора, 25 липня, у міській раді відбулася зустріч з дітьми, які приїхали із Грузії, про це повідомила секретар Херсонської міської ради Олена Урсуленко

У нашому місті успішно реалізується міжнародний соціальний проект "ДІТИ ХОЧУТЬ МИРУ", започаткований за ініціативи голови грузинської діаспори "Ілорі" у Херсонській області Еліко Маркелією, а також підтриманий депутатами міської ради, виконкомом. У міській раді відбулася зустріч з дітьми, які приїхали із Грузії.

Не дивлячись на свій вік, вони вже відчули жах російсько-грузинської війни, адже їх батьки виборювали мир і незалежність своєї країни.

Пізнавальна і змістовна програма перебування дітей у нашому місті наповнила їх позитивними емоціями. Маленьки гості побували у музеї, відвідали планетарій, численні творчі заходи, катались по Дніпру, спілкувалися із спортсменами. На зустрічі вони відверто ділилися емоціями і враженнями про свою подорож Херсонщиною.

Діти- посланці Миру! Доторкнувшись одного разу до України , познайомившись з нашою культурою та традиціями, знайшовши друзів у Херсоні, вони це збережуть своєму серці на все життя. Будуть цінувати і берегти мир!

Олена УРСУЛЕНКО

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів