За борги по квартплаті херсонцям відключено воду

У понеділок, 23 липня, о 20-45 мешканці 9-типоверхового будинку за адресою вул.Михайлівська, 28 (вул.Петренка) повідомили у диспетчерську службу Водоканалу про відсутність води.

У вказаний час Херсонським Водоканалом не виконувались ремонтні роботи на прилеглих ділянках водопровідних мереж, тому черговий диспетчер звернувся до керівництва ТОВ «Виробничо-житловий центр», яке обслуговує будинок, за розʼясненням ситуації.

У житловій організації пояснили, що водопостачання було припинено з причини витоку на внутрішньобудинковій мережі вказаного будинку.

Однак в дійсності, керівництво ТОВ«ВЖЦ» , незважаючи на спеку, відмовляється відновляти постачання води, поки мешканці будинку не погасять борги по квартплаті.

Водоканалом направлено звернення керівнику ТОВ «Виробничо-житловий центр» з вимогою вжити всі необхідні заходи для відновлення водопостачання будинку по вул.Михайлівська, 28 та повідомити про виконання припису. На жаль, іншого впливу на житлову організацію Водоканал не має.

До теперішнього часу 289 мешканців будинку №28 по вул.Михайлівській, більшість з яких – люди похилого віку, залишаються без води.

МКП Херсонський Водоканал

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів