Про роботу громадської приймальні Олександра Співаковського

Протягом двох тижнів до громадської приймальні народного депутата України Олександра Співаковського надійшло 26 звернень громадян, з яких 3 колективні.

Більшість звернень стосувалось питань ЖКГ та комунальних послуг, пропозицій по зміні соціальних пільг, скарг на бездіяльність місцевої влади та правоохоронних органів.

Як і завжди, надходили звернення щодо отримання юридичних консультацій, на які надаватись усні та письмові консультації, також складено 2 позовні заяви до суду.

На цьому тижні було проведено черговий особистий прийом громадян, вийшов новий випуск щотижневої рубрики корисних порад.

На підставі скарг громадян до приймальні за два тижні було підготовлено та надіслано у відповідні державні органи 5 депутатських звернень.

On-line приймальня О. Співаковського

P.S. Нагадуємо, що громадська приймальня працює щочетверга з 13:00 до 15:00 за адресою: м. Херсон, вул. Перекопська, буд. 39-А (зупинка вул. Ладичука), тел: 0552-49-60-09.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів