Співаковський: Докладу максимум зусиль для створення на Херсонщині Центру променевої терапії

З цього приводу сьогодні, 18 липня народний депутат Олександр Співаковський провів робочу зустріч із директором Херсонського обласного онкологічного диспансеру Іриною Сокур.

Говорили про створення регіонального Центру променевої терапії, в якому зможуть отримати лікування за сучасними методиками на потужному обладнанні жителі всього півдня України.

Прикро, що Херсонщина сьогодні у рейтингу кількості онкохворих людей на перших місцях...

Херсонський обласний онкодиспансер був введений у експлуатацію в 2013 році, починав зводитись ще 1986 року. Разом із головним лікарем оглянули спеціальні бункери, де планують встановити променевий прискорювач.

Зважаючи на наявність спеціальних приміщень і високий рівень фаховості спеціалістів медичного закладу – тут працює 6 кандидатів медичних наук, 5 заслужених працівників охорони здоров'я, 80% лікарів та 65% середнього медичного персоналу мають першу та вищу кваліфікаційну категорії, відкриття Центру на базі Херсонського обласного онкодиспансеру має під собою серйозне підґрунтя.

Фахівці диспансеру підвищують кваліфікацію, проходять стажування на базі провідних клінік світу, є членами українських та міжнародних спілок, проводять наукові дослідження. Тому переконаний, що жителі півдня України зможуть отримати якісну медичну допомогу.

Для того, щоб Центр променевої терапії запрацював на повну силу, необхідне фінансування у понад 300 мільйонів гривень. До фінансування повинні доєднатись бюджети усіх рівнів - і місцевих, і обласних, і державного бюджету.

12 мільйонів гривень із субвенції з державного бюджету місцевим бюджетам на здійснення заходів щодо соціально-економічного розвитку окремих територій вже виділені, це поки перший крок для того, щоб Центр був збудований.

Приємно вражений побаченим в обласному онкологічному диспансері, адже помітив, що до пацієнтів тут ставляться уважно, людяно, розуміючи те, що люди опинилися у складній ситуації і що на лікування потрібні величезні кошти.

А завдяки появі Центру, і для того, щоб він був, я докладу максимум зусиль, українці зможуть отримати якісно вищий рівень лікування від складної хвороби, - запевнив Олександр Співаковський.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів