Херсонців накрили «Хвилі мрій»

У херсонській виставковій залі НСХУ відкрилася виставка рисунку та живопису «Хвилі мрій» херсонської художниці Оксани Оснач.

У виставковій залі нашого рідного міста зібралися друзі, колеги та поціновувачі таланту Оксани Оснач.

Усі вони прийшли привітати художницю з відкриттям її вже 4-ої персональної експозиції у Херсоні.

Виставка має назву «Хвилі мрій». Чому саме така назва об'єднала усі картини, розповідає сама Оксана Оснач: «Хвилі мрій – це хвилі моїх спогадів, це те, що я бачила у житті, хороше і погане. Але моя мрія полягає якраз у тому, щоб було більше хорошого, яке я і намагаюся бачити, фіксувати і донести до глядача».

За словами художниці, своє натхнення вона знаходить у простих речах: «Мене надихає Херсон, мне надихає річка, море, люди».

Відкрив виставку Оксані Оснач голова Херсонської обласної організації Національної спілки художників України Олександр Ковач: «Сьогодні дуже хвилююча мить для нашої художниці Оксани Оснач, випускниці ХДУ, тому що, коли створюєш картини – це одна річ, а, коли вже виносиш їх в зал – це вже інша річ, інший масштаб.

Експозиція вийшла дуже гарна: тут присутні і натюрморти, і портрети, і абстракція, і пастельний малюнок, і олійний малюнок – майже всі жанри. Оксана є гідним продовжувачем реалістичного напрямку в мистецтві. Бажаю їй нових здобутків та нових ідей!».

«Дуже дякую вам за те, що ви прийшли в такий радісний для мене день. Разом з хвилями моїх мрій хвилююсь і я не тому, що я боюся суду глядача, а, мабуть, тому що сама себе аналізую.

Дуже вдячна Богу та моїй родині за шалену підтримку, а також моїм викладачам, студентам, яких я навчаю і навчаюся у них сама», - подякувала всім присутнім за підтримку художниця.

Створюючи художні роботи, Оксана Оснач надає перевагу техніці олійного живопису, працює у реалістичному напрямку.

Полотна майстрині приваблюють глядача водночас і яскравими кольорами, і спокійними відтінками, за допомогою яких на картинах з'являються і природні пейзажі, і морські краєвиди, і затишні подвір'я та вулиці, натюрморти та щирі люди.

Приємну атмосферу на відкритті виставки «Хвилі мрій» створили музиканти. А кожен бажаючий мав змогу пригоститися чимось смачненьким.

Побачити життєрадісні та світлі роботи Оксани Оснач ви зможете до 29 липня.

Наталія РОЖКОВАН
Фото автора

Оксана Оснач – член Національної спілки художників України. Художниця взяла участь у більш, ніж 25-ти Всеукраїнських виставках НСХУ, а також мала декілька персональних експозицій у нашому місті, у Миколаєві, Одесі: «Дві подорожі» (Херсон, 2013), «Рідне до болю» (Херсон, 2015), «Поезія реальності» (Херсон, 2017), «Мить світла», (Миколаїв, 2017), «Місто-сон» (Одеса, 2018).

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон