Мангер: Ми зробимо усе можливе, аби позбавити Херсонщину онкозахворювань

Мова про цю актуальну для Херсонщини проблему йшла у п'ятницю, 13 липня, протягом виїзного засідання Комітету Верховної Ради України з питань бюджету, очолював яке голова Комітету Андрій Павелко.

Народні обранці невипадково обрали Херсонщину місцем проведення засідання, адже наш регіон зараз потребує пильної уваги з боку держави. Тут членів комісії зустрічали голова ХОДА Андрій Гордєєв, голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер, депутати.

Голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер запевнив: обласна влада та депутатський корпус зроблять усе можливе, аби Херсонщина більше ніколи не очолювала рейтингів з онкозахворювання.

«Три питання, що наразі найбільше турбують Херсонщину: здоров'я, дороги, зрошення. Ми довго вивчали практику закордонних лікарень, запрошували фахівців провідних країн, у тому числі з Ізраїлю та Швеції, і всі вони одностайні: рак – виліковна хвороба. Більш того, на їхню думку, за 5 років світ взагалі подолає цей недуг.

Проте ми маємо «включитися» у цю проблематику вже сьогодні. На обладнання необхідно більше 300 млн. грн – й без допомоги держави нам не створити центр, де спасатимуть життя людей не тільки півдня України, а й з усієї держави. І ми використаємо всі можливості, аби позбавити Херсонщину такого захворювання як рак», – звернувся до членів Комітету Владислав Мангер.

Основну увагу, під час візиту до Херсонщини, гості з Верховної ради звернули на питання лікування онкологічних захворювань в області.

Народні депутати на власні очі переконались: створення Південного регіонального центру променевої терапії можливо лише на базі комунального закладу Херсонської обласної ради «Херсонський обласний онкологічний диспансер».

Члени Комітету Верховної Ради України повністю підтримали питання щодо необхідності створення такого центру й висказали готовність вивчити інформацію детально.

За матеріалами Херсонської обласної ради

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів