Олена Урсуленко: Я вдячна всім, хто дарує нам мирне небо для нашого життя

Пройшло чергове засідання робочої групи з підготовки до 22 засідання сесії Херсонської міської ради, - повідомила секретар міськради Олена Урсуленко.

Протягом сесійного тижня згідно із підписаними міським головою пропозиціями порядку денного було вивчено 102 питання. У процесі засідання було знято 9 питань на доопрацювання.

І додатково внесено до порядку денного 22 питання, 10 із яких - земельні. Зі всіма проектами рішень можна ознайомитися на сайті міської ради. Зупинюся на найважливіших.

1. Соціальний захист - депутати продовжують надавати матеріальну підтримку жителям міста на лікування, на компенсацію витрат дороговартісних хвороб.

2. Зміни до бюджету - сума перевиконання міського бюджету за рахунок надходжень податків і зборів за I-ше півріччя 2018 року близько 35 млн. грн. Окрім цього, близько 22 млн. грн медична субвенція з державного бюджету на первинну медичну допомогу у III кварталі.

3. Громадський бюджет - 2 проекти. Важливе питання для розвитку міста . Це один із кроків співпраці громадськості та влади. Будь-який житель міста може подати проект, пов'язаний з покращенням життя у місті, взяти участь у конкурсі, бути підтриманим і реалізувати його в рамках бюджету міста.

4. Земельні питання.

5. Звіти комунальних підприємств.

6. Зміни до діючих програм у місті.

7. Надання приміщень комунальної власності у позичку.

Щодо одного з приміщень йде жваве обговорення у соціальних мережах. Це питання позички приміщення САМООБОРОНІ.

В країні йде війна! Херсон- прикордонна область! Для захисту країни, нашої області від російського агресора, херсонці швидко самоорганізувавшись, створили громадське формування з охорони громадського порядку та захисту державного кордону - "добровільну народну дружину самооборони Херсонської області".

Згадайте події початку 2014 року. Саме ця організація збирала добровольців, які оперативно виїжджали захищати наші кордони, встановлюючи блокпости. Саме вона здійснювала охорону громадського порядку і стратегічно важливих об'єктів, коли була велика вірогідність нападу і на південь України російським агресором.

Так, на захист нашого міста і країни тоді встали й інші організації, дуже багато жителів Херсона. Але ж зараз ми повернулися до звичного життя, над нами мирне небо і спокій. А ця організація продовжує свою діяльність, нагадуючи всім, що війна - триває!

Що Херсонщина - прикордонна область, південний форпост, що задля збереження цілісності нашої країни потрібно і далі працювати, виконуючи взяті на себе обов'язки. Організація - це велика кількість патріотів, які продовжують захищати нашу країну.

Я буду підтримувати на сесії це питання. І дуже важливо, що воно є, що представники депутатських фракцій і міський голова включили його до порядку денного сесії. Я вдячна всім, хто дарує нам мирне небо для нашого Життя, - заявила Олена УРСУЛЕНКО.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів