Херсонський аудитор - «Кращий державний службовець»

Херсонський аудитор здобула перемогу у І-му турі Всеукраїнського конкурсу «Кращий державний службовець» у номінації «Кращий спеціаліст» серед міжрегіональних територіальних органів Держаудитслужби.

Наступним етапом щодо проходження конкурсу була участь провідного державного аудитора відділу контролю у сфері закупівель Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області Юлії Пшеничної у ІІ-ому турі щорічного конкурсу «Кращий державний службовець», що проходив на базі Всеукраїнського центру підвищення кваліфікації державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування (м. Київ).

За два дні кращі керівники та спеціалісти з усієї України відвідали музей Будинку Уряду та взяли участь у короткотерміновому семінарі, тестуванні, співбесіді, діловій грі за круглим столом, провели публічні виступи за темами з актуальних питань політичного розвитку та реформування державного управління.

Управління Південного офісу Держаудитслужби в Херсонській області

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів