Співаковський: Парламент ухвалив дуже важливі постанови на підтримку молодих учених

Сьогодні, 11 липня, наш Парламент нарешті мобілізувався та ухвалив дві дуже важливі постанови на підтримку молодих учених!, - повідомив народний депутат України Олександр Співаковський.

А саме: Постанову Верховної Ради України «Про присудження Премії Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим у галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік» (р.н. 8419 від 30.05.2018) та Постанову Верховної Ради України «Про призначення у 2018 році іменних стипендій Верховної Ради України для найталановитіших молодих учених» (р.н. 8418 від 30.05.2018).

Згідно Постанови № 8419 встановлено виплату 20 Премій Верховної Ради України найталановитішим молодим ученим в галузі фундаментальних і прикладних досліджень та науково-технічних розробок за 2017 рік у розмірі 20 тис. гривень кожна. Загалом премії отримали 37 науковців, з яких 3 доктори наук, 30 докторів філософії і 4 науковця без наукових ступенів.

Постановою № 8418 визначено надання 30 іменних стипендій для найталановитіших молодих учених в обсязі 2 тис. гривень щомісячно кожна для найталановитіших молодих учених, з яких 22 доктори наук і 8 – докторів філософії, які подали до захисту, чи захистили докторські дисертації.

Я переконаний, що прийняття цих постанов сприятиме здійсненню адресної підтримки найталановитіших молодих учених України та створенню додаткових можливостей і стимулів для проведення ними фундаментальних і прикладних наукових досліджень з пріоритетних напрямів науки, а також підвищенню престижу наукових працівників та їх ролі у суспільстві, закріпленню молодих учених у вітчизняних наукових установах.

Сердечно вітаю наші молоді наукові таланти з отриманим визнанням їх заслуг Верховною Радою України! Дякую щиро колегам по Комітету за спільну роботу і всім колегам по парламенту, хто проголосував за підтримку цих постанов і підтримав українську молодь!, - поділився Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів