Баскетбол на Херсонщині підтримують американці

Як повідомлялось раніше, з 4 по 12 липня у Генічеську відбувається соціально-спортивна акція «Юна баскетбольна зірка Таврії».

Проведення заходу стало можливим завдяки американсько-українського гранту, який отримав завідувач кафедри екології та географії Херсонського державного університету Олексій Давидов та спрямований на розвиток жіночого спорту в Україні.

Акція пройде в рамках міжнародного співробітництва між Херсонським державним університетом, баскетбольною коандою ХДУ «Таврійська Зірка», Університетом Теннессі (Ноксвілл, США), Залом слави жіночого баскетболу (Ноксвілл, США), а також Державним департаментом Сполучених Штатів Америки.

Також проведення зборів підтримала Федерація баскетболу України, Херсонська регіональна федерація баскетболу, Херсонська міська федерація баскетболу, а також Херсонська обласна рада та Генічеська районна рада.

До участі в акції долучилися 25 дівчат віком від 10 до 14 років, з різних населених пунктів Херсонської області та які займаються баскетболом та мають певні успіхи на обласному та всеукраїнському рівнях. А її мета – популяризація та розвиток жіночого баскетболу в регіоні.

В рамках зборів для учасників відбудуться тренування з розвитку фундаментальних навиків індивідуальної техніки та тактики гри дівчат, а також теоретичні тренінги психологічної, соціальної та спортивної спрямованості, які повинні допомогти юним баскетболісткам підвищити свій рівень майстерності.

Варто зазначити, що для участі у заході запрошені провідні фахівці тренерського та суддівського корпусу з України та Херсонської області, серед яких:

Валентин Мельничук (головний тренер команд СКА Львів, СКА Рига, СКА Київ, Збірної збройних сил СРСР, зібраної Португалії, збірної України, різноманітних молодіжних збірних України);

Сергій Петренко (тренер СДЮСШОР-4 Миколаїв, тренер жіночої молодіжної збірної України у 2016 р., головний тренер жіночої юнацької збірної України у 2017 р.);

Володимир Гацоєв (тренер ДЮКФП-5 Херсон, голова тренерської ради Херсонської міської федерації баскетболу, випускник факультету фізичного виховання та спорту ХДУ);

Сергій Сальников (суддя дивізіону А, голова суддівського корпусу Херсонської регіональної федерації баскетболу, випускник факультету фізичного виховання та спорту ХДУ).

Інформацію до Прес-центру ХДУ надав
завідувач кафедри екології та географії Олексій ДАВИДОВ

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів