Херсонська облрада просить у журналістів допомоги

Херсонська обласна рада започаткувала обласний конкурс журналістських робіт з теми: «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади».

Процес децентралізації в Україні набирає обертів, але на території Херсонської області він проходить досить повільно. Причин цього чимало. Але найголовніша – причина в самих людях, які бояться нового, бояться змін...

Але боятись нема чого! Це нова форма правління. Ламається радянська система управління, яка передбачала керівництво і розподіл ресурсів згори до низу. Завдяки децентралізації вирішення проблемних питань залежатиме від ініціативи знизу.

У зв'язку з цим, Херсонська обласна рада започаткувала обласний конкурс журналістських робіт з теми: «Впровадження реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади».

Конкурс спрямований на підвищення обізнаності населення Херсонської області щодо переваг і здобутків реформи місцевого самоврядування та децентралізації влади.

Шановні представники ЗМІ, через публікації, радіо - та телепрограми розкажіть жителям Херсонщини про кращі практики, ініціативи й позитивні зрушення в розвитку територіальних громад.

Допоможіть херсонцям зрозуміти важливість та необхідність децентралізації. Вона стосується кожного, адже громада це не лише голова, громада – це всі її мешканці. Лише завдяки спільній праці у громади є майбутнє, а у кожного її жителя – добробут.

Журналісти, чиї роботи стануть кращими, отримають грошову винагороду в трьох номінаціях – «Краща онлайн-публікація», «Краща публікація у друкованих ЗМІ», «Кращий радіо- або відеоматеріал». За І місце передбачається 15 тис. грн, за ІІ місце – 10 тис. грн, за ІІІ місце – 5 тис. грн.

Для участі в конкурсі необхідно до 30 вересня 2018 року заповнити конкурсну заявку та додати до неї один медіа-матеріал (публікацію, або аудіо- чи відеозапис) у вигляді посилання (link) на цю роботу, яка попередньо завантажується автором на файлообмінні «хмарні» сервіси або до мереж «YouTube», «Vimeo», «SoundCloud» та має знаходитися там у вільному доступі до моменту оголошення переможців конкурсу.

Відзначимо, до участі допускаються матеріали, розміщені вперше у поточному конкурсному році: з 16 березня (дати оголошення конкурсу) по 30 вересня 2018 року).

Рішення про визначення переможців конкурсу буде оголошено до Дня місцевого самоврядування – 7 грудня 2018 року та оприлюднено на офіційному веб-сайті Херсонської обласної ради та в інших ЗМІ.

Детальна інформація про умови за посиланням.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів