У Херсоні презентували «Повстання Ідентичності»

У Херсонській обласній універсальній науковій бібліотеці імені Олеся Гончара відбулася цікава презентація книжки Дениса та Павла Ковальових «Повстання Ідентичності»,яку провів гість з Полтави Денис Ковальов.

Дана книжка є спробою молодих українських націоналістів висвітлити актуальні питання боротьби європейської ідентичності, зокрема, фінської та української, з ворожими викликами цивілізаційної кризи – ісламською навалою та московською агресією.

Книга поєднала в собі історико-політичні та філософсько-ідеологічні погляди українського націоналізму, традиціоналізму, консерватизму та антиколоніалізму, та поетичні рядки, присвячені боротьбі європейських вільних націй проти азійської окупації у вигляді московського рашизму та ворожого ісламізму, а також західного мультикультуралізму.

До фондів Гончарівки автор люб'язно передав три примірники книжки. Тож, якщо ви бажаєте познайомитися з його поглядами на історію та майбутнє України, чекаємо вас у бібліотеці.

lib.kherson.ua

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів