Херсонський виробник: Нас не чекають у Європі без контролю якості

«Пробитися» на європейський ринок було складно через жорсткі вимоги контрагентів говорить Юрій Рожков - керівник виробництва торгових марок «Clime» та «Vnuki», яке постачає продукцію до 26 країн Європи.

Що потрібно змінити українським виробникам, щоб конкурувати із закордонними компаніями, підприємець Юрій Рожков розповів у студії «Українського півдня»:

"Перше і найголовніше – це дотримання європейських стандартів виробництва, тому українську систему контролю якості треба синхронізувати з європейською.

Нас не чекають у Європі. Ніхто не хоче віддавати свій ринок збуту. Для виходу на європейські ринки потрібен внутрішньодержавний контроль якості, – розповів Юрій Рожков.

- На самому початку запуску нової лінії виробництва нам було складно. Продукція, виготовлена за євростандартами має вищу собівартість. У Європі прописаний перелік речовин, які треба виключити з виробництва до 2030 року.

І ми дотримуємось цих вимог. У нас немає можливості продукувати окремо для європейських країн, окремо – для внутрішнього ринку. 50% йде на експорт, 50% – реалізується тут. Українські споживачі купують наш продукт європейської якості», – сказав керівник підприємства Юрій Рожков.

Український південь

P.S. За три роки «Clime» та «Vnuki» корстуються популярністю серед споживачів, які оцінили високу європейську якість та невисоку вартість. Засоби побутової хімії та автокосметики сертифіковані за системою ISO.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів