Важливе для Херсонщини рішення прийнято Кабміном

Сьогодні, 4 липня під час засідання Кабінету Міністрів України прийнято важливе рішення для Херсонщини, - повідомив голова Херсонської ОДА Андрій Гордєєв.

Кабміном погоджено виділення майже 106 млн. грн на будівництво тимчасових контрольних пунктів для в'їзду/виїзду на тимчасово окуповану територію Криму для автомобільного сполучення «Каланчак» і «Чонгар».

Адже наразі не створено належної інфраструктури для якісного обслуговування цивільного населення. Відповідно до прийнятої постанови, будівельні роботи планується почати і завершити у 2018 році, кошти виділятимуть з резервного фонду бюджету. Одержувачем коштів з бюджету є Українське державне підприємство по обслуговуванню іноземних і вітчизняних автотранспортних засобів «Укрінтеравтосервіс», - повідомив Андрій ГОРДЄЄВ.

Дякую за підтримку у вирішенні питання Урядові України, а саме Прем'єр-міністру України Володимиру Гройсману, Міністру інфраструктури Володимиру Омеляну, Першому віце-прем'єр-міністру — Міністру економічного розвитку і торгівлі Степану Кубіву, заступникові Міністра інфраструктури України Юрію Лавренюку, а також народним депутатам України від Херсонщини Олександру Співаковському та Сергію Хланю.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів