На Херсонщині відбувся Всеукраїнський молодіжний форум

Сьогодні, 4 липня, на Херсонщині завершився чотириденний Всеукраїнський молодіжний форум Student Education Wave Forum TAVRIA 2018.

Головна мета Форуму - розвиток лідерського потенціалу студентської молоді, підвищення рівня знань учасників у питаннях забезпечення якості вищої освіти та обміну досвідом громадської діяльності.

У рамках святкування Дня молоді у форумі взяли участь близько 150 студентів з усієї країни. Їм продемонстрували презентації онлайн-порталів неформальної освіти, заохотили до участі в сучасних освітніх програмах, тренінгах від членів Національного агентства із забезпечення якості вищої освіти. Також студенти обговорили законопроект «Про освіту».

Цього разу про Університетську та позауніверситетську освіту: як поєднати непоєднуване? Слухали про міжнародну діяльність, яка може бути корисна студентам. Працювали над питанням: Як зробити двіжовий якісний орган студентського самоврядування.

Управління інформаційної політики ХОДА

ДОВІДКОВО: Молодіжний форум Student Education Wave Forum TAVRIA 2018 проводиться в рамках обласної програми «Молодь Херсонщини» на 2017-2021 роки.

Організаторами Форуму є Департамент освіти, науки та молоді обласної державної адміністрації спільно з Студентською радою при Херсонській обласній державній адміністрації та Громадська Організація «Молодіжна правозахисна агенція».

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів