Співаковський про "золоту середину" для молоді Херсонщини

Народний депутат Олександр Співаковський побажав випускникам Генічеського медичного коледжу, які вчора, 29 червня отримали дипломи,віднайти "золоту середину" між своїми бажаннями та можливостями їх реалізації на Херсонщині.

Приємно було взяти участь у цих урочистостях і побачити молодь, яка далі планує поєднати своє майбутнє із медициною і добре, що в них з'явилась можливість навчатись цій благородній професії в рідній області.

Процеси, які зараз відбуваються в освітньому середовищі регіону є дуже важливими для зупинки міграції молоді та вимивання людського капіталу.

У Херсонському державному університеті відкрився медичний факультет. Об'єднання Херсонського державного університету із Бериславським педагогічним та Генічеським медичним коледжами дозволяє створити на Херсонщині потужний освітній холдинг.

Адже філософія великого освітнього середовища передбачає можливість у молоді вибору напрямку для розвитку та подальшої капіталізації.

Генічеськ - це Україна, Херсонщина - це Україна. У людини мають бути однакові шанси реалізуватись у суспільстві, незалежно від того, де вона народилася, чи то Київ, чи то Львів, або Буковина, чи Генічеськ.

Якщо молоді люди, які сьогодні стали випускниками Генічеського медичного коледжу знайдуть свій шлях в нашому регіоні, це свідчитиме про те, що ми змогли створити для них ті умови, в яких вони можуть бути щасливими, віднайшовши золоту середину між своїми бажаннями та можливостями їх реалізації, - побажав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів