За допомогою Херсонської обласної служби зайнятості забезпечено роботою 11 тисяч осіб

У січні-травні поточного року послугами Херсонської обласної служби зайнятості скористалось 18,6 тис. безробітних громадян.

Наразі послугами служби зайнятості користуються 8,3 тис. зареєстрованих безробітних, з яких половину складають жінки, третину - безробітна молодь віком до 35 років.

За інформацією директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова за цей період за допомогою служби зайнятості забезпечено роботою 11,0 тис. осіб.

Упродовж січня-травня 2018 року роботодавці області надали до служби зайнятості 12,6 тис. вакансій, що на 6% більше минулорічного показника. У середньому по Херсонській області на 01 червня 2018 року на одну вакансію претендувало 5 осіб, які шукали роботу.

Впроваджуються механізми стимулювання роботодавців до створення нових робочих місць. Впродовж січня-травня 2018 року 147 безробітних працевлаштовано на створені роботодавцями робочі місця шляхом компенсації фактичних витрат в розмірі єдиного внеску на загальнодержавне соціальне страхування.

Важливого значення має кадрове забезпечення галузей економіки відповідно до реальних потреб ринку праці. Професійне навчання за направленням служби зайнятості з початку року пройшли 3,7 тис. безробітних. Більшість із них навчались на замовлення роботодавців, отже, працевлаштовані.

З початку року до громадських та інших робіт тимчасового характеру було залучено 2,7 тис. осіб з числа безробітних.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон