Херсонський музикант привіз додому перемогу

Нещодавно в смт. Рибаківка Миколаївської області на березі Чорного моря відбувся Міжнародний фестиваль-конкурс культури та мистецтв "Феєрверк Талантів 2018".

Організаторами фестивалю є ВГО «Європейська Фестивальна-Концертна Молодіжна Ліга» та Продюсерський Центр Заслуженого артиста естрадного мистецтва України Ігоря Нетлюха «DS SOUND» при підтримці Міністерства освіти та науки України.

Фестиваль відбувається з метою відродження, збереження і розвитку національних культур; ознайомлення з кращими солістами та ансамблями, встановлення творчих контактів між учасниками, обміну досвідом роботи; створення умов для підтримки та розвитку дитячої та юнацької творчості.

У творчому змаганні беруть участь таланти з усієї України, виборюючи право стати найкращими у таких номінаціях: «Вокальне мистецтво», «Хореографічне мистецтво», «Оригінальне мистецтво».

Цього року здібності та майстерність конкурсантів оцінювало професійне журі, до складу якого увійшли: Заслужений діяч мистецтв України, директор продюсерського центру Григорія Чапкіса, керівник творчих майстерень, член Правління Асоціації діячів естрадного мистецтва України, регіональний представник в Україні Європейської концертно-фестивальної Ліги – Марк Орловський; відомий український естрадний співак, заслужений артист України (1989), народний артист України (2010), соліст ВІА «Ватра» Львівської обласної філармонії - Шуневич Мар'ян; хореограф з Китаю, член Академії танцю Китаю, директор центру культури та мистецтв Китаю в Україні, член суддівських колегій багатьох міжнародних фестивалів-конкурсів – Пен Лю та інші.

Місто Херсон на цьогорічному Міжнародному фестивалі-конкурсі культури та мистецтв "Феєрверк Талантів 2018" гідно представив учень фортепіанного відділу ДМШ №3 м. Херсона – Драч Олексій.

Олексій став лауреатом І премії у номінації: «Оригінальне мистецтво», жанр: Інструментальна музика, 2 вікова категорія!

Вітаємо юного музиканта та його викладача Хащиніна Андрія Георгійовича! Бажаємо подальших успіхів та нових перемог!

Наталя РОЖКОВАН

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон