На Херсонщині тренуватимуться олімпійці

Вже цієї осені перші спортсмени-олімпійці приїдуть на Херсонщину на тренування у Лазурне на узбережжі Чорного моря,де 23 червня здали в експлуатацію першу чергу великого інфраструктурного спортивного об'єкту.

Про це повідомив в оздоровчому центрі «Прибрежний», де відбулось офіційне відкриття першої черги цього об'єкту, перший заступник Міністра молоді та спорту, президент Федерації легкої атлетики України Ігор Гоцул (на фото - перший зліва).

«Очікується, що восени цього року перші олімпійці, перші наші провідні спортсмени приїдуть сюди для того, щоб розпочати свою підготовку. Звідси вони будуть штурмувати найвищі вершини Європи, світу, Олімпійських ігор.

Сюди також приїдуть молоді спортсмени, хтось з них стане чемпіоном. Але, безумовно, всі вони стануть здоровими і достойними патріотичними громадянами», - сказав перший заступник Міністра молоді та спорту.

Він подякував за проект його ініціатору та інвестору, голові правління «Механічного заводу», громадському діячу Андрію Путілову: «Сьогодні дійсно унікальна подія, унікальне свято. По нашій країні зусиллями Уряду відновлюється спортивна інфраструктура, відновлюються стадіони, манежі, басейни.

Але, на жаль, поки що немає такої активної роботи бізнесу, коли за приватний кошт створюються такі унікальні об'єкти. Вам слова подяки і поваги від міністра молоді і спорту України Ігоря Жданова, від президента Національного Олімпійського комітету України Сергія Бубки і від всіх українських спортсменів», - відзначив Ігор ГОЦУЛ.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон