Всі місця в Хорлах уже зайняті

Від 70 до 500 гривень на добу. Саме таку середню вартість розміщення на одного відпочиваючого в Хорлах Каланчацького району в цьому сезоні озвучує сільський голова Олег Лебідь.

— Звісно, на кожен товар є свій покупець. Бо є й такі, хто готовий платити 1000 гривень [на добу]. Однак поселитися в Хорлах після 20 червня вже нереально. Якщо село може прийняти 3 тисячі осіб, то ви ані 5, ані 10 тисяч сюди не всунете, — коментує він.

За його словами, село вдалося добре підготувати до курортного сезону. «Їхали б тільки люди. Проте десь до 25—28 серпня тут ви не поселитеся. А після цих дат почнеться «евакуація» курортників», — додає сільський голова.

Водночас багато відпочиваючих нарікає на поганий стан дороги до Хорлів. «Якщо найближчим часом її не відремонтувати, то вже зовсім скоро від неї нічого не залишиться», — поділився враженнями водій з Нової Каховки Сергій.

— Минулого року я наполіг, щоб дорогу між Хорлами і Каланчаком почали ремонтувати з нашого села. Зробили 5 км, гроші закінчилися. У цьому році поклялися продовжити. Але коли ті кошти з'являться — невідомо, — пояснює Олег Лебідь.

— Кошти на ремонт доріг є, вони передбачені у відповідних бюджетах, — прокоментувала заступник голови Каланчацької райдержадміністрації Наталя Демиденко. — Дорогу від Хорлів до райцентру теж будуть робити. Люди повинні по нормальним дорогам їхати на відпочинок. І ми продовжимо працювати над покращенням інфраструктури району.

Олег БАТУРІН,фото автора
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон