Новий дитячий майданчик на Херсонщині

За ініціативи депутата селищної ради Світлани Вагерич, підтримки виконкому селищної ради та найактивнішої участі жителів вулиці Чкалова смт Нижні Сірогози на місці колишнього пустиря упорядковано територію і облаштовано дитячий майданчик «Шалена бджілка».

Селищний голова Олександр Грушко привітав присутніх зі святом, подякував за організовану та проведену роботу депутату селищної ради Світлані Вагерич і вручив їй Подяку за ініціативність, активну життєву та громадську позицію, вагомий внесок в поліпшення благоустрою селища, сумлінне виконання депутатських обов'язків в напрямку вирішення питань чистоти й порядку на виборчому окрузі.

Також за активну участь в організації робіт з благоустрою, прибиранні, упорядкуванні і облаштуванні дитячого майданчика були відзначені родини Козлових, Онищенко, В. Семільченко, В. Перепросова, С. Андросова, О. Боровик та А. Кулініч.

Віта КОПЕНКО

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон