Херсонців закликають відкрити для себе бібліотеку

В спекотну літню пору бібліотека може стати гарним прихистком для тих, хто бажає спізнатися з цінним та вічним.

До того ж додатково можна ще й помилуватися оточуючими краєвидами, відвідати художні виставки, що експонуються в бібліотеці, пограти в інтелектуальні ігри, помалювати, відпочити, навіть навчитись крою та шиттю і зробити ще багато чого корисного.

Саме в цей червневий період студенти та школярі більш активно навідуються до бібліотеки.

На них чекають різнопланові заходи, підготовлені до літнього сезону.

Минулий тиждень був досить плідним у цьому сенсі як для всієї бібліотеки, так і для відділу – рідкісних і цінних видань. До численних оглядових екскурсій, мандрівки до «святая святих» – книгосховища додався й урок книгознавства, який співробітники відділу провели для студентів другого курсу факультету іноземної філології Херсонського державного університету. Вони завітали 7 червня разом із професором, викладачем кафедри слов'янських мов Ніною Павлівною Тропіною.

Специфіка майбутньої професії відвідувачів і визначила тематику заходу. Спершу студенти були ознайомлені із головними експонатами основних бібліотечних колекцій, що зберігаються в рідкісному фонді книгозбірні. А згодом детально зупинилися на колекції книг, друкованих кирилицею.

Бібліотекарі і викладач спрацювали в унісон. Співробітники відділу розповіли про історію раритетів, які в різний період потрапили до бібліотеки, про особливості їхньої художньої структури, про колишніх власників наших скарбів. Ніна Павлівна зі свого боку доповнила повістування характеристикою того історичного періоду, коли створювалися кириличні друки, що зберігаються в бібліотеці.

Як зізналися самі студенти по завершенні уроку, багато чого з почутого та побаченого стало для них справжнім одкровенням в цей день.

lib.kherson.ua

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон