Керівники Херсонщини вимагають суворого покарання для розкрадачів комунального майна

Вчора, 11 червня, суд першої інстанції міста Херсона, не дивлячись на рішення обласної ради щодо правовстановлення труб зрошення, які наразі викопуються в смт Антонівка, виніс рішення про повернення їх копачам.

Сьогодні, 12 чевня, на початку колегії ХОДА, голова адміністрації Андрій Гордєєв та голова Херсонської обласної ради Владислав Мангер звернулися до прокурати з проханням вжити термінових заходів щодо апеляційного оскарження.

Нагадаємо, рішення про продаж цілісного майнового комплексу КП «Радгосп-завод «Янтарний» колишні депутати Херсонської облради прийняли ще на сесії 21 липня 2011 року. Тривалий час комунальне підприємство перебувало в стадії ліквідації, що дозволяло мародерам протягом багатьох років розкрадати майно комплексу.

Проте 1 червня 2018 на XVIII сесії обласної ради під головуванням Владислава Мангера, депутатами обласної ради обладнання цілісного комплексу КП «Радгосп-завод «Янтарний» передано в оперативне користування Управлінню капітального будівництва Херсонської обласної ради.

«Ці труби належали комунальному підприємству обласної ради ще з 60-х років. Вони не увійшли до ліквідаційного балансу під час ліквідації КП. Тобто залишаються власністю обласного підпорядкування», – наголосив Андрій Гордєєв.

Крім того, очільники області чітко підкреслили для всіх присутніх: ніхто з представників влади «не стоїть за тими копачами і не збирається їх «прикривати».

«Ми вимагаємо суворого покарання для розкрадачів комунального майна. Наполягаємо на втручанні у цю роботу прокуратури та оскарження винесеного судом рішення», – сказав Андрій Гордєєв.

Херсонська обласна рада

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон