Ґрантовий проект «Медіаполігон» завершено у Херсоні

4 червня, у день професійного свята журналістів, на факультеті філології та журналістики Херсонського державного університетувідбулося підбиття підсумків ґрантового проекту Школи універсального репортера «Медіаполігон».

Ґрантовий проект Школа універсального репортера «Медіаполігон» було підготовлено кафедрою соціальних комунікацій у 2017 році в рамках конкурсу програми Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні.

Його учасниками були 30 мотивованих студентів І-ІІІ курсів спеціальності «Журналістика», які протягом року опановували операторську майстерність, навчалися знімати, монтувати відеосюжети, створювати радіоматеріали.

За час проекту студентами було створено 30 відео- та 30 радіоматеріалів на актуальні суспільні, соціальні теми, ознайомитися з якими можна на офіційному сайті школи «Медіаполігон» (www. mediapoligon.ks.ua).

Протягом року для студентів було проведено більше десяти майстер-класів від відомих українських журналістів, медіаекспертів, редакторів, блогерів, серед яких Роман Вибрановський, Роман Бочкала, Роман Кабачій, Олександр Білінський, Олексій Івницький, Ігор Галенкевич та інші.

У День журналіста відбулося підбиття підсумків роботи Школи універсального журналіста, усі її учасники були нагородженні дипломами про успішне навчання. За підсумками проекту кращими було визнано студентів І курсу спеціальності «Журналістика»: Олену Павлушкіну, Марину Азізову та Антона Костюка, які отримали подарунки.

Кафедра соціальних комунікацій ХДУ висловлює слова подяки експерту Фонду розвитку ЗМІ Посольства США в Україні Ользі Жиряченковій за довіру та підтримку; керівнику ХМГО «Херсонський прес-клуб» Оксані Жіляєвій за унікальну можливість працювати студентам у власній телерадіостудії; генеральному директору ТОВ «Телерадіокомпанії ЯТБ» Світлані Карриєвій та директору ПП Телерадіоорганізації «Софія» Олександру Мироненку за навчання студентів та можливість їм працювати у телерадіостудіях; Ігорю Галенкевичу та Олексію Івницькому за цікаві майстер-класи операторської майстерності та усім, хто був причетний до роботи нашого проекту.

Робота проекту буде продовжена, телерадіостудія стане навчальним майданчиком для студентів-журналістів ХДУ, в рамках якого науковці, студенти, журналісти будуть вільно спілкуватися, обмінюватися досвідом, разом проводити спільні проекти, семінари, тренінги, створювати журналістські матеріали (передачі, репортажі, інтерв'ю).

Інформацію до Прес-центру ХДУ
надано кафедрою соціальних комунікацій

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон