Триває "гра стільців" в Олешківському районі Херсонщини

Тривожні звістки надходять з Олешківського району про те, що в районі триває протистояння місцевої адміністрації та районної ради, яке може позначитися на розвитку громади в цілому...

Так, вчора, 6 червня голова Олешківської РДА Олена Кравченко-Скалозуб заявила про небажання керівництва районної ради скликати сесію ради для вирішення питання поповнення резервного фонду на випадок нових лісових пожеж в Олешківському районі.

Голова Олешківської райради Павло Потоцький повідомив журналістам, що нині перебуває у відпустці, але його заступник Буганов К.М. скликав позачергову сесію, яка відбудеться завтра 8 червня 2018 року о 10 годині і проведе її особисто голова ради, перервавши для цього свою планову відпустку.

Але це ще не все: як стало відомо від депутатів Олешківської райради, Олена Кравченко-Скалозуб завтра з ранку (напередодні сесії) запрошує деяких з них до свого службового кабінету на "приватну розмову" щодо висловлення недовіри... голові райради Павлу Потоцькому.

Павло Борисович прокоментував журналістам, що: "...Депутатський корпус Олешківської районної ради настроєний на конструктивну та системну роботу на користь громади, а не на ці інтриги та кулуарні "ігри стільців" у деяких кабінетах районної влади", - заявив голова Олешківської районної ради Павло ПОТОЦЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів