Анатолій Гриценко у Херсоні: Перемога це не лише вибори, це коли люди живуть добре

Про це голова координаційної ради політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко заявив сьогодні у Херсоні, де, разом з головою обласного осередку партії Валерієм Синявським, зустрівся з журналістами на прес-конференції.

Команда ПП «Громадянська позиція» працює незалежно від того, коли будуть проходити вибори, оскільки, за словами її лідера Анатолія Гриценка: «Перемога – це не лише вибори. Перемога - це коли люди живуть добре!»

Тому члени партії не припиняють працювати з людьми, щоб дізнаватися про їхні проблеми та пропонувати шляхи їх вирішення: «Ми не можемо дивитися спокійно, коли мільйони наших людей потоками, яких не було раніше, кидають свою країну, - розпочав прес-конференцію Анатолій Гриценко.

- Сьогодні мами не мають впевненості, що дитина народжена в муках і піднята по життю, зможе себе реалізувати. Для цього треба створювати високотехнологічні робочі місця, які дадуть можливість людині працювати, жити і бути впевненим у завтрашньому дні», - зазначив голова координаційної ради ПП «Громадянська позиція».

Анатолій Гриценко розповів, що сьогодні в одній команді з ним і його однодумцями є Єгор Фірсов, який пішов з парламенту, бо був незгодний з тією корупцією, яка була та, на превеликий жаль, існує й сьогодні. Також до команди «Громадянської позиції» приєднався й Дмитро Добродомов – лідер партії «Народний Контроль».

«Ми спільно йдемо і на президентські, і на парламентські та місцеві вибори. Наша спільна робота буде продовжуватися й надалі. Ми працюємо з спорідненими до нас людьми з політичних сил, з якими маємо спільні цінності. Також ми наразі проводимо консультацію із «Самопоміччю».

Люди не хочуть бачити довжелезний список в бюлетенях, де по 150 кандидатів. Вони хочуть бачити тих людей, які мають спільні життєві цінності і платформу, щоб вони об'єдналися і висунули одного кандидата.

Така робота буде зроблена. Але я хочу підкреслити, це буде платформа, яка не ставить за мету привести до влади свого Президента.

Вона ставить за мету - сформувати команду, яка виграє і президентські, і парламентські, і місцеві вибори. Для того, щоб це була синергія, ефективна команда, яка дійсно зробить справу.

І попри труднощі, попри те, що вибори будуть непростими – вони вирішальні. І я кажу про це нашим однопартійцям, що вибори – це лише 10 відсотків наших зусиль, 90 – потім, коли треба буде працювати для країни і зробити те, чого просять люди.

А не так, щоб через два місяці знову сказали, що влада злочинна. Над цим ми зараз працюємо», - зазначив голова координаційної ради політичної партії «Громадянська позиція» Анатолій Гриценко.

Також Анатолій Гриценко висловив позицію щодо законопроекту про Антикорупційний суд, який зараз дуже активно обговорюється. Гриценко заявив, що позиція його політичної сили чітка:

«Як би ми були в парламенті, то голосували б «за», - чітко заявив політик. - Тому що Антикорупційний суд – це останній, напевно, найважливіший елемент всієї тієї антикорупційної інфраструктури, яка була створена.

Чому це так важливо, адже і так судів багато? Важливо, тому що цей суд повинен розглядати справи тільки посадовців найвищого рівня. Щоб у людей було відчуття справедливості. Що не тільки за вкрадений велосипед чи мобілку у нас саджають...

А і тих, хто на вищих щаблях порушує закон, вчиняє злочини – негайно притягають до відповідальності. На сьогоднішній день справедливості люди не відчувають. Хтось відкупається, хтось відсуджується. Тому, Антикорупційний суд – потрібен», - підкреслив Анатолій Гриценко.

Тетяна САФОНОВА

P.S. Сьогодні ж у Херсоні політик матиме зустріч із промисловцями та підприємцями, оскільки переконаний, що питання, які торкаються пенсіонерів, аграріїв, поліцейських, вчителів, лікарів та інших, може вирішити тільки економіка. Також у Херсоні Гриценко зустрінеться з партійцями «Громадянської позиції», активістами та прихильниками партії.

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон