Херсонська служба зайнятості навчає новим формам роботи

За ініціативи директора обласного центру зайнятості Євгенія Єрашова на базі Херсонського міського центру зайнятості працює експеримент з рекрутингу. Експеримент себе виправдав, і ця робота набирає обертів.

«Ідея для служби зайнятості нова, але розуміння того, що треба бути в авангарді процесів, що відбуваються в країні в цілому, та, зокрема, на ринку праці, спонукало до пошуку нових форм роботи, - зазначив Євгеній Єрашов. - Основна мета цієї роботи - впровадження нових сучасних технологій та можливостей для задоволення клієнтів - роботодавців та шукачів роботи».

Лише протягом січня – квітня 2018 року за допомогою фахівців рекрутерів області працевлаштовано майже 200 осіб.

Днями на базі Державного навчального закладу «Херсонський центр професійно-технічної освіти Державної служби зайнятості» було проведено семінар-навчання «Організація роботи Херсонської обласної служби зайнятості щодо впровадження нових форм роботи з клієнтами на засадах рекрутингу» для заступників директорів районних філій обласного центру зайнятості та базових центрів зайтнятості та відповідних спеціалістів, які виконують функції рекрутерів.

На початку роботи Людмила Барабаш, заступник директора Херсонського обласного центру зайнятості, визначила стратегічні напрямки в роботі, націлила учасників семінару на конкретну, предметну роботу.

«Сьогодні ми використовуємо інтерактивну форму навчання, є можливість обговорити проблемні питання, поділитися досвідом, новими напрацюваннями, - зазначила Людмила Анатоліївна. – Адже необхідні нові шляхи, нові інструменти для того, щоб задовольнити сподівання та потреби тих, хто звертається за допомогою до служби зайнятості».

Своїм досвідом з підбору персоналу поділилися професійні менеджери з персоналу Новокаховського відділення Херсонської філії ПАТ КБ «Приватбанк» - Тетяна Арнаут, ТЗОВ «Альянс-Маркет» - Лариса Волошиновська та ПАТ «ДМК» Таврія - Олена Тренкель.

Ірина Козачек, заступник директора Херсонського міського центру зайнятості, презентувала досвід роботи відділу з рекрутингу міського центру зайнятості. Цікавим та корисним стала інформація щодо взаємодії фахівців з сайтом work.ua, керівництво якого відгукнулося на пропозицію про співробітництво, у результаті чого центр зайнятості отримав можливість розміщувати актуальні вакансії на сайті та отримувати відгуки шукачів роботи.

Тож, робота щодо впровадження новацій у Херсонського міського центру зайнятості триває.

Херсонський обласний центр зайнятості

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон