Оренда землі на Херсонщині: де найбільше пропозицій

У червні з земельних торгів на Херсонщині планують передати в оренду 20 земельних ділянок на площі понад 2,2 тис. гектарів.


— Наші спеціалісти склали перелік земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності, права оренди на які виставляються на торги у червні. До нього увійшли 20 земельних ділянок для ведення товарного сільськогосподарського виробництва та фермерського господарства, розташованих у шести районах області, — повідомила «НД» Наталія Гаврилюк, завідувачка сектору взаємодії зі ЗМІ та громадськістю Головного управління Держгеокадастру в Херсонській області.

Найбільше ділянок пропонують для оренди в Генічеському районі. Тут планують продати права оренди на 7 земельних ділянок загальною площею близько 560 га. А найбільший масив пропонують у Новотроїцькому районі — понад 1,3 тис. га.

У Каховському районі для передачі в оренду з торгів відібрали 4 земельні ділянки загальною площею понад 103 га. По три ділянки — у Великоолександрівському (86,3 га) та Верхньорогачицькому (107,5 га) районах, дві — у Новотроїцькому.

— Загальна площа земельних ділянок, права оренди на які планується реалізувати упродовж місяця, складає понад 297,5 га. Загальний стартовий розмір річної орендної плати за них — близько 401 тисячі гривень. Стартова відсоткова ставка встановлена на рівні 8% від нормативної грошової оцінки земельної ділянки. Строк оренди становить 7 років, — уточнила Наталія Гаврилюк.

На торги запрошують всіх фермерів та інших громадян, які мають бажання господарювати на херсонській землі.

Анатолій НІКОЛАЄВ
"Новий День"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон