Олександр Співаковський: Зі святом, майстри пера!

Народний депутат України Олександр Співаковський сердечно привітав журналістську спільноту з професійним святом!

Бути журналістом в усі часи було непросто і відповідально. Нині ж, коли Україна переживає найдраматичніші миті свого розвитку, свобода слова і неупереджена журналістика стають невід'ємною складовою стабільності держави, запорукою її розвитку та європейського майбутнього.

У цей святковий день хочеться щиро подякувати українським журналістам за зваженість і чесність, за об'єктивність критики та вміння говорити вголос те, що всім болить і дійсно важливо. А найперше - за професійне усвідомлення власної відповідальності за кожне сказане і написане слово. В умовах жорсткої інформаційної війни це дорогого вартує.

Без вас, без вашої державницької позиції та громадянської мужності ніколи б не стали невідворотними ті оновлюючі зміни, що вже відбулися і ще відбуваються в нашій країні. Ви формуєте суспільну думку, а отже і саме суспільство. І завжди були серед тих, хто рухає Україну вперед.

Журналістика — це покликання. В будні і свята, щодня і щомиті бути на вістрі подій і проблем, вміти бачити головне у загальній картині світу і постійно доводити своє право на довіру людей — це не може бути просто професією. Це спосіб життя.

Тим, хто назавжди пов'язав себе з журналістикою, насамперед хотів би побажати натхнення і визнання, гідних гонорарів і сил для підкорення нових вершин. Не спокушайтеся на дрібне і тимчасове, пам'ятайте про свою високу місію.

І нехай натхнення завжди приходить до вас вчасно, а міцний родинний тил дозволяє займатися творчістю. Зі святом, майстри пера!, - привітав Олександр СПІВАКОВСЬКИЙ.

© 2021 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: kherson.inform@ukr.net, контакти, архів