Корупція, яка сходить з рук на Херсонщині

Справжній трилер із присмаком корупції розігрався в Іванівці, де один із високопосадовців придбав собі автівку, але не вніс відомості про це до електронних декларацій про майно та доходи посадових осіб.

Так, посадовець придбав легковий автомобіль марки MITSUBISHI 2007 року випуску за 324432 гривні. За фактом покупки, дорожчої п'ятдесяти прожиткових мінімумів, посадовець мав подати електронну декларацію про суттєві зміни в майновому стані, чого не зробив.

Такий випадок не пройшов повз очі правоохоронних органів, і ті склали на чиновника адмінпротокол за порушення антикорупційного законодавства.

Власне, протоколів про корупцію було два, бо посадовець не задекларував і суму коштів, за які придбав автомобіль. Зі слів посадовця, кошти йому подарував член родини.

Тільки диво врятувало громадянина від адміністративного покарання та отримання статусу корупціонера. Як виявилося, на момент складання протоколу в справі купівлі автомобіля минув термін давності розгляду, який складає три місяці з моменту виявлення правопорушення. За іншим епізодом – дарування коштів – теж обійшлося.

Як виявляється, дарунок грошей більше 50 прожиткових мінімумів має бути складений письмово та засвідчений нотаріусом, чого не було зроблено в цьому випадку. Відтак юридичний факт дарування коштів не знайшов свого підтвердження, а значить, і складу злочину в недекларуванні цих коштів немає. В підсумку суд закрив провадження за обома протоколами.

"Гривна. Новий формат"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон