Селу на Херсонщині загрожує екологічна катастрофа

Оскільки каналізаційна система села Козачі Лагері Олешківського району Херсонщини не працює, а фекалії та стічні води ідуть прямо до річки...

З метою перевірки функціювання каналізаційної мережі на території Козачелагерської сільської ради голова Олешкіської районної ради Павло Потоцький, його заступник Костянтин Буганов та заступник голови постійної комісії районної ради з питань планування, бюджету, фінансів Тетяна Іващенко разом з інспекторами державної екологічної інспекції в Херсонській області зустрілися з місцевими депутатами й активістами.

Мета робочої поїздки - на власні очі побачити чи працює каналізаційна система села, чи відповідає вимогам природоохоронного законодавства, адже до неї підключене, в тому числі, і водовідведення дитячого садка «Казка».

Під час огляду мережі виявили – каналізаційні насосні станції не працюють, фекалії та стічні води ідуть прямо до річки, а фільтраційні поля сухі, значить не працюють.

На робочому місці Козачелагерського сільського голови не виявили, тому пояснити ситуацію, що склалася не було кому, на вимогу перевіряючих відповідних документів працівники місцевої ради не надали.

Екологи були здивовані від даного дійства. Постає питання, хто буде відповідати за те, що система водовідведення дитсадка «Казка», на монтаж якої районним депутатським корпусом виділено та освоєно 1 млн. грн., підключена до непрацюючої центральної каналізаційної мережі села?

Інформаційна служба Олешківської районної ради

Екологічна служба продовжує свою роботу, результати якої ми висвітлимо пізніше...

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон