Олександр Співаковський: Законодавство у сфері інтелектуальної власності має відповідати стандартам ЄС

Народний депутат фракції Партії «Блок Петра Порошенка», Перший заступник Голови Комітету з питань науки і освіти Олександр Співаковський запропонувавПогоджувальній раді лідерів фракцій та голів комітетів ухвалити до кінця поточної сесії низку законів зі сфери захисту інтелектуальної власності.

«Для законодавчого забезпечення регулювання питань в сфері інтелектуальної власності парламент має ухвалити ще низку проектів законів. Зокрема, до кінця поточної сесії маємо розглянути та прийняти рішення щодо проекту закону «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо вдосконалення правової охорони інтелектуальної (промислової) власності» (реєстраційний номер 5699) та проекту закону «Про внесення змін до статті 5 Закону України "Про розповсюдження примірників аудіовізуальних творів, фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних" (щодо подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату) (реєстраційний номер 4571)», – сказав Олександр Співаковський під час засідання Погоджувальної ради.

За словами народного депутата, метою прийняття проекту Закону 5699 є узгодження положень чинного законодавства України у сфері інтелектуальної власності з директивами та регламентами Ради ЄС, імплементація відповідних положень Угоди про асоціацію, включаючи запровадження інституційних та організаційних змін задля належного виконання положень цієї Угоди в частині охорони прав на промислові зразки і торговельні марки.

«У свою чергу, метою проекту закону 4571 є забезпечення правової охорони прав авторів, виконавців, виробників фонограм, відеограм, комп'ютерних програм, баз даних при розповсюдженні їх творів та виконань, подолання піратства та поліпшення інвестиційного клімату в Україні», – додав народний депутат.

Прес-служба
Партії БПП «Солідарність»

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон