Херсонські заробітчани повертаються у трунах

Виїзди на заробітки "за довгим євро" дедалі частіше закінчуються фатально для херсонців. Тут збіглися аж дві трагедії: на борту турецького суховантажу "Atlantic Hamony" біля берегів екзотичної острівної країни Кабо-Верде за досі нез'ясованих обставин загинули моряки з Херсону Олександр Червоний та Микола Лукашов.

Та щойно труни з тілами доставили до їхнього рідного міста, як отримали нову сумну звістку: у Польщі загадково пішов з життя херсонський 23-річний спортсмен Владислав Мініч. Він також подався на заробітки. Працював на будівництві, аби мати змогу підтримувати родину в Україні, і там з невідомих причин помер.

Причина раптової смерті здорового духом і тілом юнака, котрий торік ще й посів третє місце на міжнародному турнірі з маст-рестлінгу, залишається невідомою. А його батьки ще й не можуть забрати тіло, аби поховати його в рідній землі, бо не мають сімдесяти тисяч гривень на перевезення. Тепер кошти на це збирають волонтери і спортсмени - друзі Владислава.

"Голос України"

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон