Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018» у Херсоні

Сьогодні, 1 червня, у парковій зоні Херсонського державного університету відбувся Всеукраїнський забіг «Зелена миля 2018».До спортивного заходу долучилися студенти та викладачі нашого навчального закладу.

Легкоатлетичний пробіг пройшов за ініціативи й підтримки Херсонського обласного відділення комітету фізичного виховання та спорту Міністерства освіти і науки України спільно з громадською організацією Спортивної студентської спілки України в Херсонській області та Херсонським обласним відділенням Національного олімпійського комітету України.

На урочистому відкритті заходу перед молоддю виступили: в.о.ректора ХДУ Наталія Тюхтенко, проректор з соціально-гуманітарної та науково-педагогічної роботи Сергій Кузнецов, декан факультету фізичного виховання та спорту Іван Глухов, головний спеціаліст управління з питань фізичної культури й спорту Херсонської обласної державної адміністрації Микола Рибак.

Варто зазначити, що загальнонаціональний спортивний захід об'єднав усі регіони, міста і селища України задля єдиної мети – популяризації здорового способу життя та пропаганди фізичної культури. Рівно об 11 годині дистанцію в 1 милю (1609 м) долали студенти, викладачі, керівники закладів вищої освіти, громадські діячі та всі ті, хто прагнув підвищити свою рухову активність та зміцнити здоров'я.

Підбиваючи підсумки Всеукраїнського забігу «Зелена миля 2018» всі учасники отримали дипломи, а також гарний настрій від особистого внеску у спортивний захід загальнонаціонального рівня.

Прес-центр ХДУ

© 2008 - 2024 Інформаційне агентство "Херсонці". Всі права захищені.
Використання матеріалів ІА "Херсонці" може здійснюватись лише при наявності "активного гіперпосилання" на "Херсонці", а також на сам матеріал.
Редакція може не поділяти думку авторів і не несе відповідальність за достовірність інформації.
email: khersonci08@gmail.com, контактиархівТеатр Куліша - Херсон